רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

הובלה

הובלות

חברת  הובלות , והינה אחת החברות המובילות בענף ההובלות. החברה צברה במהלך שנים לקוחות פרטיים ומוסדיים, ופרויקטים שונים של הובלה – אריזה מקצועית ולוגיסטיקה מתקדמת. חברת הובלות אקספרס מפעילה ארבעה סניפים במרכז הארץ (סניף ראשי נמל התעופה בן-גוריון, סניף לוד, סניף מודעין וסניף - ירושלים ) וגם נותנת פיתרון רב של הובלה מאילת ועד מטולה. לחברת אקספרס הובלות קיימת יתר לניהול משרד הובלה מטעם משרד התחבורה, בעלת פוליסה סחורה בהעברה לנזק עד 1,000,000 דולר. צי הרכב של החברה מונה 9 משאיות סגורות בעלות דופן הידראולי והחברה מסתייעת בשירותיו של קצין הבטיחות בתעבורה צמוד. החברה מחזיקה כ-40 עובדים קבועים לצורך ניהול פרויקטים, קווי חלוקה, הפצה, הובלה ושינוע.

הובלה

הובלות משתמשת במערכות מתקדמות של לווין כדי שבכול רגע במהלך ההובלות להודיע על המיקום המדויק של מטען, בין ציוד השינוע ישנם מנופי במה, מנופי זרוע, מלגזות וציוד עזר מתחדש אשר עוזר לפרויקטים השונים של ההובלות, מהובלת דירה קטנה להובלת מפעל גדול.

רק בחברת הובלות אתם יכולים בכול רגע ובכול מקום להזמין ללא התחייבות נציג של החברה כדי לקבל יעוץ מקצועי והצאת מחיר במקום. רק באקספרס הובלות אתם נהנים מהשרות המקצועי של אריזת חפצים אישיים. רק באקספרס הובלות צמוד להובלה אתם מקבלים נגר מקצועי לצורך פירוק והרכבת הרהיטים. רק באקספרס הובלות אתם מקבלים משאיות חדישות נקיות ובעלת ארגזים גדולים כ- 8 מטר שהרהיטים לא יפגעו בגלל הצפיפות. רק באקספרס הובלות אתם יכולים להזמין את ההובלה 24 שעות ביממה. אקספרס הובלות – החיים קלים יותר.